Aktuality

V úterý 30.3. zahajujeme sezónu!

(29.března 2021)

Vážení přátelé golfu,

Vzhledem k příznivé předpovědi počasí pro tento týden jsme se rozhodli pro naše hráče celý proces ještě urychlit a zahájit tak letní sezónu již v úterý, 30.3.2021.

Dojde tak ke zpřístupnění celých 18 jamek mistrovského hřiště na letní greeny, tréninkových ploch a veřejného hřiště

Nejstěžejnější informací týkající se aktuálních opatření je ta, že hra je povolena ve flightech po dvou (vyjma flightů, které jsou složeny ze členů jedné domácnosti – v jejich případě doporučujeme max. 3 hráče z důvodu tempa hry). Všechny flighty budou v rezervačním systému mistrovského hřiště nastaveny jako dvoučlenné.

 

Několik dalších důležitých bodů k našemu aktuálnímu fungování:

Vnitřní prostory resortu – dle nařízení vlády musíme bohužel udržovat vnitřní prostory kompletně uzavřené. To se mj. váže i na restauraci, šatny a begárnu. Pokud by si někdo z hráčů potřeboval své věci vyzvednout, prosím kontaktujte recepci. Recepce funguje i na bázi okénka, přes které je možné uhradit fee, zakoupit vybavení z pro shopu či postupně vyzvedávat karty ČGF. Osobně přítomni jsme na recepci od 8:00 do 18:00 každý den. Pevně doufáme, že se vnitřní prostory podaří co nejdříve otevřít. Začínajícím golfistům rádi zapůjčíme hole i sdělíme jakékoli informace týkající se golfových začátků.

 

Občerstvení – bude od zítřka opět fungovat na osvědčené bázi ledničky s nápoji a kasičkou na terase klubovny. Navíc k ledničce přibude kvalitní samoobslužný kávovar a k dispozici budou rovněž tyčinky a nově i bagety, jejichž setrvání bude záviset na poptávce ze strany hráčů.

 

Driving range a veřejné hřiště – v provozu, na driving range je prozatím hra povolena jen z rohoží a v rozmezí 8:00-18:00. Prosíme o důsledné respektování tohoto pravidla, stejně jako dvoumetrových rozestupů, netvoření skupinek a dalších hygienických opatření v souvislosti s aktuálními nařízeními. Zájemci o hru na driving range nebo na veřejném hřišti, kteří nejsou našimi členy, prosím využijte naší recepce k úhradě a předání žetonů na tréninkové plochy.

 

Toalety – fungování toalet bude obdobné jako na podzim loňského roku, ve čtvrtek budou opět na hřiště umístěny 2 mobilní toalety (do stejných míst jako v loňském roce). Jakmile to povětrnostní podmínky umožní (tj. jakmile se noční teploty ustálí nad nulou), zprovozníme i toaletu na driving range.

Vzhledem k urychlenému procesu zahájení sezóny probíhá na hřišti řada předsezónních procesů a prací. Prosíme tedy o obezřetnost a respektování pohybu týmu greenkeepingu.  

 

Věříme, že tuto informaci oceníte a s úsměvem vstoupíte do nové sezóny. V této době bude pro mnohé právě golf tou správnou odpovědí.

 

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911