Charita

Není nám lhostejný život těch, kterým do vínku nebylo dáno to, co nám „zdravým“.

Společnosti GOLF AREA, a. s. a GOLF RESORT OLOMOUC se pravidelně věnují dobročinnosti a podporují řadu charitativních projektů. Naše finanční pomoc směřuje po předchozí odborné konzultaci vždy ke konkrétním osobám, převážně dětem.

Každým rokem pořádáme ve spolupráci s organizacemi, jejichž náplní je péče o postižené v běžném životě charitativní golfové turnaje. Díky tomuto přístupu se nám pravidelně daří vybírat částky, které postiženým a jejich rodinám výrazně pomáhají v jejich nelehkém životě.

Přitom by tyto akce nikdy nebyly tak úspěšné bez pomoci těch, kteří se charitativního turnaje účastní – tedy dobrovolných hráček a hráčů. Ti, svým zaplaceným startovným, sami a přímo podporují tento projekt. Za dobu cca 11 let jsme měli možnost pomoci částkou přesahující 1,3 milionu korun.

Většinu projektů tak pořádáme ve spolupráci s:

Obrovský dík také patří našim kamarádům a známým osobnostem ze sportovního, kulturního a společenského života. Za většinu jmenujme jen pár tváří, které se aktivně na těchto projektech podílí a podporují naše úsilí.

Zibi Czendlik – farář, golfista, skvělý přítel :-)

Klárka Spilková – nejlepší česká golfistka všech dob, vždy usměvavá

Jan Antonín Duchoslav – herec, redaktor

Pavel Nečas – herec, golfista, držitel rekordu v Guinnessově knize

David Suchařípa - herec, golfista, držitel rekordu v Guinnessově knize (s nezapomenutelným úsměvem)

Marek Heinz – legendární fotbalista "zlaté éry českého fotbalu"

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333