Další akce olomouckého golfisty

Ve středy opět zdarma na Skalici!

Na letošní sezónu jsme s Golf Resortem Skalica prodloužili spolupráci, která se v loňském roce těšila mezi hráči velké oblibě. Členové Golf Clubu Olomouc mají v celé sezóně 2020 opět možnost hrát na hřišti Golf Resortu Skalica ve středy se 100% slevou na fee. Golf Resort Skalica se nachází v malebné vinařské oblasti těsně za českými hranicemi a disponuje 18jamkovým mistrovským hřištěm v linksovém stylu a moderním zázemím

Na ostatní dny je nadále platná 50% reciprocita. V průběhu sezóny možná dojde i k organizaci přátelského meziklubového utkání nebo turnaje na partnerském hřišti. 

Celá spolupráce začíná opět prvním týdnem v dubnu. Ohledně dostupnosti tee times vždy doporučujeme kontaktovat recepci Golf Resortu Skalica.

Bližší informace o samotném resortu ve Skalici najdete na http://www.golfskalica.sk/

 

Týden moravských golfových klubů - "KROSOJ"

AKCE LETOS PROBĚHNE V PODZIMNÍM TERMÍNU, KTERÝ BUDE UPŘESNĚN.

Během tohoto týdne dostanou hráči příležitost si zdarma zahrát každé ze zapojených hřišť. Akce tak našim hráčům může poskytnout skvělou příležitost, jak se seznámit s novými hřišti v okolí nebo si zahrát některé ze svých oblíbených moravských hřišť zdarma.

Do akce se zapojí hřiště Kořenec, Rožnov, Ostravice, Svratka, Olomouc a Jezera (seřazeno dle operativního názvu celé akce). Níže naleznete seznam hřišť a dní, v nichž v daném týdnu bude možné využít fee zdarma.

Informace o akci je momentálně rozesílána začleněnými kluby mezi své členy a předpokládáme, že o volná fees bude poměrně vysoký zájem. Doporučujeme tak zájemcům o včasnou rezervaci tee times.

Tým kolegů z Kořence připravil pro celou akci i grafické zpracování, v kterém naleznete informace ohledně dostupnosti a kontakty na jednotlivá hřišť v týdnu moravských golfových klubů:

Tématické turnaje, turnaje bez úpravy HCP a turnaje na okolních hřištích 2020

V letošním roce opět proběhne několik tématických turnajů - již kultovní podzimní RETRO cup, na druhý ročník svých "skotských her" v Olomouci k nám zavítá i Whisky & Kilt Golf cup (tentokrát v září). V průběhu sezóny proběhnou další tématické turnaje, jako např. 14. července Turnaj dobytí Bastilly, kdy bude odměněn každý oděný do barev trikolóry, atd.

Turnajů na úpravu handicapu se u nás koná velké množství a jsou mezi hráči preferované. Proběhne však i několik turnajů, které formát hry obmění (aniž by ubrali na sportovním duchu). Rádi bychom opět osvěžili formáty, jako jsou texas scramble dvojic, bestball, turnaj 3 holí nebo další formáty. Golf umí mít mnoho podob a občasné osvěžení bývá zábavné a mnohdy i přínosné (např. ve zjištění, že na golf úplně postačí 3 hole :)).

V průběhu sezóny se rovněž můžete těšit na několik turnajů na okolních hřištích s výrazně zvýhodněným fee. Měli by tak všem hráčům dodat zážitky a zkušenosti z nových hřišť a přispět ke podpoření klubového ducha. O všech těchto konkrétních turnajích vás budeme zavčas informovat.

 

Opět oceníme nápady a návrhy týkající se turnajových i neturnajových aktivit, ať už osobně nebo na adrese jkj@golfolomouc.cz.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911