Další akce olomouckého golfisty

Ve středy opět zdarma na Skalici!

Na letošní sezónu jsme s Golf Resortem Skalica prodloužili spolupráci, která se v loňském roce těšila mezi hráči velké oblibě. Členové Golf Clubu Olomouc mají v celé sezóně 2022 opět možnost hrát na hřišti Golf Resortu Skalica ve středy se 100% slevou na fee. Golf Resort Skalica se nachází v malebné vinařské oblasti těsně za českými hranicemi a disponuje 18jamkovým mistrovským hřištěm v linksovém stylu a moderním zázemím

Na ostatní dny je nadále platná 50% reciprocita. V průběhu sezóny možná dojde i k organizaci přátelského meziklubového utkání nebo turnaje na partnerském hřišti. 

Celá spolupráce začíná opět prvním týdnem v dubnu. Ohledně dostupnosti tee times vždy doporučujeme kontaktovat recepci Golf Resortu Skalica.

Bližší informace o samotném resortu ve Skalici najdete na http://www.golfskalica.sk/

 

Týden moravských golfových klubů - "KROSOJ"

AKCE LETOS PROBĚHNE V PODZIMNÍM TERMÍNU, KTERÝ BUDE UPŘESNĚN.

Během tohoto týdne dostanou hráči příležitost si zdarma zahrát 4 zapojená hřiště (a Ostravici za výrazně zvýhodněných podmínek)

Do akce se zapojí hřiště Kořenec, Rožnov, Ostravice, Svratka, Olomouc a Jezera (seřazeno dle operativního názvu celé akce).

 

OLOMOUCKÝ DUEL

Turnajový kalendář více rozprostřeme z víkendu směrem i k dalším dnům (především v druhé polovině týdne). Vyzkoušíme nový koncept turnajů, který jsme pojmenovali Olomoucký DUEL. Myšlenka je poměrně jednoduchá: Některé turnaje budou hrány na úpravu handicapu, některé budou vyloženě speciální (formát foursome, texas scramble apod.). Co je bude spojovat je to, že v rámci každého takového turnaje bude hráč (či dvojice) soupeřit v duelu proti hřišti, konkrétně proti metě, kterou mu stanovíme my. Takovou metou může být přímo počet stableford bodů, může jí být ale i počet trefených greenů v regulaci za 18 jamek, může jí být počet puttů. Každý, kdo v tomto duelu proti hřišti zvítězí, si od nás odnese cenu (tzn., že odměněni teoreticky mohou být všichni zúčastnění hráči i žádný z nich). Aby to bylo fér, hráči různé výkonnosti budou mít metu pro daný turnaj samozřejmě nastavenou jinak (tzn., že hráč s hcp 6 bude mít jiný cíl než hráč s hcp 30). Tyto turnaje budeme směřovat především na čtvrtky a pátky.

 

Opět oceníme nápady a návrhy týkající se turnajových i neturnajových aktivit, ať už osobně nebo na adrese jkj@golfolomouc.cz.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911