Aktuality

Otevřené skupinové akademie golfu pro začátečníky sklízí velký úspěch

(04.května 2022)

AKTUALIZOVÁNO 4.5.

Milí začínající golfisté,

naše nedělní skupinové lekce pro začátečníky mají za sebou první 3 edice a sluší se říci, že sklízí velký úspěch. Kapacita každé dosavadní lekce byla dokonale naplněna a to i přesto, že povětrnostní podmínky byly dosud vskutku aprílové. Na druhou lekci dorazili téměř všichni přihlášení i přes vydatný déšť a silný vítr. Zaručit to nemůžeme, ale v tomto ohledu by počasí mělo být čím dál tím lepší.

Opět avizujeme, že není problém kdykoli začít. Na třetí lekci, která proběhla minulý víkend, byla cca polovina zúčastněných na své úplně první lekci a zbylá polovina již měla jednu či dvě za sebou. Program je těmto okolnostem přizpůsobený.

To znamená, že správný čas začít je teď a bude i nadále.

Přečtěte si podrobnosti níže a objevte kouzla golfu!

Pěknou hru

Tým Golf Resortu Olomouc

INFORMACE Z 15.4.

Milí přátelé golfu,

Pro letošní sezónu jsme se rozhodli vyjít z předchozích zkušeností a vytvořili jsme koncept otevřených skupinových lekcí pro začátečníky, které budeme pořádat každou neděli odpoledne.

90minutová skupinová lekce bude zpoplatněna 250 Kč na osobu a bude zahrnuto zapůjčení veškerého vybavení, míčů, služby trenéra i vstup na tréninkové plochy. Skupina nebude obrovská, na jednoho trenéra připadne max. 12 osob. Po skončení lekce budou moct účastníci bez dalších poplatků dále trénovat, vč. možnosti vstupu na veřejné hřiště. První lekce je naplánovaná na Velikonoční neděli 17.4. Lekce bude začínat v 15:30 a v případě většího zájmu bude po skončení první lekce následovat druhá od 17:00. V obou případech platí, že účastníci budou mít sraz na recepci Golf Resortu Olomouc (tj. přímo u vstupu z hlavního parkoviště) nejpozději 15 minut před začátkem.

Do našeho trenérského týmu přibyl v loňském roce na polovinu každého týdne velezkušený profesionál Petr Moučka, který úzce spolupracuje s reprezentačními výběry pod Českou golfovou federací a má dlouholeté zkušenosti na všech úrovních. Právě Petr se nedělních akademií chopí. Tyto lekce tak budou určeny jednak pro širokou veřejnost, tak i pro členy GCOLO bez handicapu (příp. pro hráče s hcp 54, kteří opravdu teprve začínají). Nemusíte se proto bát, že budete jediní, kterým to ze začátku třeba nepůjde :)

Všechny zájemce prosíme, aby se registrovali přes emailovou adresu recepce@golfolomouc.cz nebo přes telefon 733 691 333. Prosíme o nahlášení všech jmen, které se plánují účastnit. V případě, že se vám změní plány, prosíme, dejte nám vědět, uvolní se tak místo pro jiné zájemce. Vítáni jsou všichni se zájmem golf vyzkoušet, věkové omezení je stanoveno na 6 - 99 let. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv, ne rifle a pokud máte tričko s límečkem, bude to vítáno (ovšem není to podmínkou). Podstatně důležitější je odhodit předsudky, sbalit partnera, děti, kamarádku nebo souseda a vyrazit to vyzkoušet na vlastní kůži.

Pokud již golf hrajete, budeme rádi, pokud tuto naši iniciativu podpoříte tím, že o ní řeknete svým známým a třeba si z nich společně vybudujeme nové golfové parťáky. Zájemci se mohou zúčastnit několika lekcí v několika týdnech, v tomto ohledu není účast nijak omezena (ba naopak, návaznost je vítána, je v golfu potřeba). Trenérský tým bude náplň lekcí přizpůsobovat tomu, aby si na své přišli jak ti, kteří jsou poprvé, tak ti, kteří již třeba absolvují svou třetí lekci.

 

Co je tedy důležité pro zájemce o účast v několika bodech:

  • každou neděli od 17.4. pořádáme otevřené skupinové lekce golfu pro začátečníky
  • 250 Kč na osobu
  • lekce trvá 90 minut, poté je možné v tréninku pokračovat
  • první lekce probíhá v čase 15:30-17:00, v případě většího zájmu druhá v čase 17:00-18:30
  • sraz na recepci Golf Resortu Olomouc vždy 15 minut před začátkem
  • registrace přes mail recepce@golfolomouc.cz nebo telefon 733 691 333, alespoň 24 hodin dopředu, potvrdíme vám účast a čas
  • věkové omezení v podstatě není, min. věk stanoven na 6 let
  • sportovní oblečení a obuv, ne rifle, tričko s límečkem vítáno, ale nevyžadováno
  • vše vybavení zapůjčíme
  • odhoďte předsudky, že golf není pro vás a přijďte to vyzkoušet

 

Budeme se těšit na příjemné golfové začátky

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911