aktuality

Sestavování flightů do turnajů

(27.dubna 2017)

ážení golfisté,

chceme Vám vyjít vstříc a umožnit Vám i na klubových turnajích vybrat si hráče do svého flightu. K tomuto účelu jsme zřídili e-mailovou adresu flighty@golfolomouc.cz na kterou svůj požadavek posílejte, a to nejpozději 1 hod. před ukončením přihlašování. Většinou je to do 11:00 hod. den před turnajem. Složení flightu musí být v rámci jedné kategorie. Pozdější požadavky nebo požadavky na složení hráčů více kategorií nebudeme akceptovat.

Důvod pro zřízení adresy je zřejmý – požadavky jste telefonovali, oznamovali osobně v recepci, vzkazovali po někom, posílali na různé adresy mailem, prostě používali jste všelijaké způsoby a tak se některé požadavky ztratily nebo nebyly doručeny ke správné osobě. Vznikaly chyby při sestavování startovky a ty se před turnajem nedaly řešit. Nyní máte jen jednu cestu – písemně a jen na adresu flighty@golfolomouc.cz. Bude zamezeno chybám a všechny údaje se shromáždí na jednom místě.

Proč složení flightu v rámci jedné kategorie? Ze sportovních, časových a morálně etických důvodů. Především musíme zajistit, aby hráči jedné kategorie hráli za pokud možno stejných povětrnostních podmínek, tj. musí startovat v jedné skupině hráčů. Dále chceme, aby hráči některé kategorie nečekali hodiny na to, až dokončí turnaj třeba jen jeden golfista, kvůli kterému nebylo možno výsledky uzavřít. Tak budou hráči jedné kategorie hrát za stejných podmínek, nikdo nebude čekat na vyhlášení výsledků a všichni budeme vážit volného času svého i jiných a nebudeme se vzájemně zdržovat. A přitom si můžeme vybrat, s kým chceme hrát.

Všechny potřebné údaje najdete na webu www.cgf.cz u každé soutěže GC Olomouc a doporučujeme, abyste si je vždy pozorně přečetli a řídili se podle nich.

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 581 112 911