Aktuality

Ve středu 27.3. zahajujeme sezónu 2024!

(22.března 2024)

Milí přátelé golfu,

S potěšením Vás tímto informujeme o tom, že ve středu 27.3.2024 dojde k zahájení sezóny 2024. Otevření se bude týkat jak všech 18 jamek mistrovského hřiště na letní greeny, tak i tréninkových ploch, veřejného hřiště, restaurace i recepce. Stejně tak dojde ke zpřístupnění hráčského zázemí (begárna a šatny). Kuchyně bude rovněž v provozu od prvních dní sezóny, tým kuchyně vás srdečně zve.

Provozní doba recepce je aktuálně stanovena na 8:00 – 19:00. Bar bude otevřen do 19:30, což je zároveň čas, do kterého bude možný přístup do hráčského zázemí. Pro rezervaci tee times prosím využijte primárně aplikaci TEETIME nebo jejich web, příp. samozřejmě naši recepci. Rezervaci hracích časů online jsme z původních 7 dní dopředu prodloužili na 10 dní dopředu, mj. proto, abyste byli schopni si již dnes rezervovat své hrací časy až do Velikonočního pondělí. Buggies budou k dispozici dle stavu hřiště, rezervace na ně budeme přijímat, ale prosíme o respektování toho, že jejich dostupnost bude vyhodnocována na denní bázi.

Pro fee hráče máme první 2 týdny připravenou 30% slevu na fee.

Od neděle 31.3. se rovněž rozjíždí naše skupinové lekce pro začátečníky. Bližší informace o nich naleznete zde.

Na tréninkových plochách bude v úvodu již tradičně hra možná pouze z rohoží, jakmile to bude možné, umožníme i hru z trávy. Karty ČGF Vám zůstávají nastálo, míče se přenášejí z roku minulého. Ti z Vás, kteří se budou blížit vyčerpání svého kreditu 500 košů jsou vítáni na recepci, kredit Vám dobijeme. Systém startovacích jamek 1 / 10 bude i letos fungovat stejně jako v minulém roce, tzn. start z jamky č. 10 v pondělky a čtvrtky, pokud není stanoveno jinak. Tento systém začne platit od pondělí 8.4., což je zároveň den začátku dětských tréninků i den konání valné hromady členů.

Na sobotu 30.3. jsme vypsali zahajovací turnaj. Bližší informace i možnost přihlášení naleznete zde. O týden později, v neděli 7.4., proběhne první turnaj z naší série GRO OPEN, detaily zde.

Dnes jsou dokončovány práce na elektrických ohradnících, nově zprovozněn je již nový mostek na jamce č. 12. Co se týká ohradníků, budou disponovat spínacími hodinami tak, aby byly v době hry vypnuté. Nicméně, prosíme o obezřetnost. Na hřišti proběhlo, probíhá a dále bude probíhat velké množství přípravných prací. Prosíme o jejich respektování při hře.

Předpověď počasí od začátku sezóny vypadá velice slibně, věříme, že nás čeká skvělý vstup do nového golfového ročníku

Velice se těšíme na shledání v nové sezóně

 

S pozdravem

Tým Golf Resortu Olomouc 

 

Zážitky, co mají švih!
kontakt na recepci: +420 733 691 333